Üyelik

Hiç zarar vermez

Barely noticeable—even for kids
Bize birçok anne  bize çocuğu için en uygun kulak deldirme yaşını soruyor. Birçoğu çocuğunun bundan dolayı zarar göreceğinden endişeleniyor. System 75’le bu işlem güvenilir ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilir.

Tabiki herbireyin acı eşiği farklıdır ama Sysetm 75’le büyük bir oran bunun hissedilmediğini belirtiyorlar. Bu sistemde klasik sistemlerden farklı olarak çocukları korkutan ses  yoktur.

Çocuklarda doktora gittikleri zaman duydukları endişe gibi bir durum gözlemlersiniz. Buda gayet doğaldır. Onların yanında kesinlikle delme, Kulak delme tabancası gibi kelimeler kullanmayın. Onlara haydi sana güzel küpeler takalım demeniz onları rahatlatacaktır. Kulak delme uzmanı cihazı çocuğa vererek ortada orkulacak bir durum olmadığını ona anlatır.

Cute earrings for little ones
Kız çocukları   küpeler konusunda heyecen duyarlar onların kendi küpeleriniz seçmelerine izin verin. Kulak delme uzmanınızdan  ‘My First Earring’ ilk küpem kulak delme seti hakkında bilgi isteyiniz.Bu set içerisinde çok şık bir mücevher kutusu sizleri beklemektedir. Kutuda çocuğunuzun fotoğrafını koyacağınız bir bölüm vardır. İlk küpelerini saklayacağınız bölümün arka kısmında ikinci bölümde ilk süt dişleri ve ik saçını koyacağınız özel  tasarlanmış kutu ömür boyu saklyacağınız şekildedir.

Studex Kulak delme  sistemiyle hizmet veren yerlerde kulak delme uzmanının eğitimi verilmiştir. Sdaece yüksek kaliteli materyallerden yapılmış  hipoalerjenik ürünlerimiz kullanmaktadırlar.

Daha geniş bilgiyi Sorular ve Cevaplar bölümünden edinebilirsiniz.

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Twitter Sent An Error: Could not authenticate you.

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video