Üyelik

Küpe ve 2019 Kulak Delme Küpesi Modası

Bu yazımızda , 2019 yılı için küpe ve kulak delme trendlerini sizlere sunuyoruz.

Küpe ve Kulak Deldirme Küpesi Trendleri 2019 – # 1: Mercan Rengi

Bu yazımızda , 2019 yılı için küpe ve kulak delme trendlerini sizlere sunuyoruz.

Pantone Renk Enstitüsü tarafından açıklanan yılın rengi, bu yıl takı, moda ve güzellik ürünleri pazarlarını kesinlikle etkileyecektir. 2019 yılının rengine “Yaşayan Mercan” adı verildi. Mercan tonlarıyla uyumlu küpeler bu eğilimin mükemmel temsilcileridir. Bunlar kırmızı, turuncu veya altın tonlarındadır, örneğin yakut, Kübik Zirkon altın küpeler. Akuamarin veya safir gibi tropiklerin mavi tonları veya denizin altındaki temalara uyan inci küpeler. Studex System75 kulak deldirme küpesi ve Hassas Ciltler için üretilen Sensitive by Studex aksesuar küpelerden yeni tasarım örnekleri sunuyoruz.  Birçok Studex iş ortağı mağazalarından temin edebilirsiniz.

Küpe ve Kulak Deldirme Küpesi Trendleri 2019 – # 2: Gerçek Altınlı Kulak Deldirme Küpesi

Kulak delme uzmanlarımız son günlerde gerçek altın küpe ile kulak deldirme eğiliminin arttığı yönünde bilgi veriyorlar. Bu tüketicinin  kulak deldirme küpesinde gerçek altın tasarımların farklılığı ve şıklığı konusundaki talebi ortaya çıkarıyor. Özellikle çocukların kulaklarını deldirirken, bazı kuyumcular sadece 14 Ayar (585) veya 18 Ayar  (750) altından yapılmış kulak delme küpelerini tercih ediyorlar. Bu hediye amacıyla verilebilecek bir alternatifi ortaya çıkarıyor. Gerçek altın Studex System75  kulak deldirme küpelerinde en çok satan örnekleri sizlere sunuyoruz.  Bunlar gerçek sarı altın veya rodyum kaplama ( beyaz görünümlü) sarı altın kulak deldirme küpeleridir. Bu şık tasarımlar içerisinden tercihiniz yapabilirsiniz.

Ek olarak, birden fazla küpe takma modası gün geçtikçe artıyor. 2019 yılında da bu devam edecek. Kulak memesi başına iki veya üç küpe kullanımının yanı sıra kıkırdak bölgesinde bir veya iki küpe kullanımı bugünler de çok yaygın.

Küpe ve Kulak Deldirme Küpesi Trendleri 2019 – # 3: Hayvan Desenli Kulak Deldirme Küpesi

Hayvan motifli küpeler bu yıl çok popüler. İster uğur böceği, kelebek, oyuncak ayı, panda, kutup ayısı, baykuş, tek boynuzlu at, flamingo veya Hello Kitty. Bu motifler sadece çocuklar için değil hayvan severler ve doğaseverler için de olmazsa olmazlardandır.

Yakınınızdaki Studex ortaklarına ulaşabilmek için bize şehir ve semt bilgisini  e-posta ile gönderin.

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video