Üyelik

Mutlu Yazlar

 Studex_woman_in_pool 
 Yaz ve özellikle yaz tatili, kulaklarınıza deldirme işlemi yaptırmanız için  ideal bir zamandır. Delme işlemi sonrası rutin bakım ve yeni küpelerinize alışmanız için mükemmel bir dönemdir. Bu delim işlemi yaptırdığınız  çocuğunuza bakım uygulamasını öğretmeniz için yeterli zamanınız olacaktır. Bu bakım işlemi  çok az zaman gerektirmesine rağmen çocuğunuzda sorumluluk bilincinin gelişmesine yardımcı olacaktır.

Birçok aile çocuklarının motivasyonlarını artırmak için kulak delme işlemini yaz tatilinde yaptırmayı tercih eder. Fiziksel aktivite gerektiren faaliyetlerde güvenlik açısından küpelerin çıkarılması gerekebilir. Bu yüzden tatil dönemi en az altı hafta çıkarılmadan takılması gereken delim küpeleri için ideal zamandır.

Aşağıdaki sorular bizlere genellikle iletilen sorulara cevap niteliğindedir:

Yeni Delme işleminden sonra tatile gidebilir miyiz?

Evet, günde iki kez yapmanız gereken kulak delme işlemi sonrası bakımları ihmal etmeden. Bunun için Studex Bakım solüsyonu ve pamuk yanınızda bulundurmalısınız. 100ml bakım solüsyonunu tercih ediniz böylece yeterli miktarı yanınıza almış olursunuz.

Little girl in swimming pool
Yeni delme işleminden sonra yüzebilir miyim?

Halka açık havuzlarda kloride maddesi bulunduğu için sakıncalı olabilir. Fakat deniz veya göl suyunun kalitesinden dolayı gerekli bakımları yaparsanız herhangi bir sakıncası yoktur.

Kulaklarımızı güneş yanığından nasıl koruyabiliriz?

Güneş koruyu krem kullanmanızı tavsiye etmiyoruz bunun yerine şapka veya başörtü ile güneşten korunmanızı tavsiye ederiz.

Sonuç:

Yeni yapılmış delme işlemi tatil döneminizde ve aktivitelerde gerekli bakımlarına dikkat ettiğiniz zaman  herhangi bir sorun teşkil etmez.

Not:  Bu tavsiyelerimiz tıbbi tavsiye niteliğinde değildir. Herhangi bir tıbbi bir sorunuz olursa lütfen hekiminize danışın.

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Twitter Sent An Error: Could not authenticate you.

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video