Üyelik

Sevgililer Günü Hediyesi – Hediye Rehberi

S8400WSTX
Sevgililer gününde eşinize veya sevgilinize ne hediye edeceksiniz? Yada ne hediye etmemelisiniz !

Görelim bakalım:  Romantik ve hatırlanacak bir şey olmalı, kendisinin ihtiyaç duyarak almayacağı bir şey olmalı.

Kozmetik, Parfüm veya Makyaj Malzemesi

Valentines_lipstick
Makyaj malzemesi biraz zordur çünkü kişiye özel tercih unsurlarını fazlasıyla içerir. Hangi renk, marka vs. Tercihi hassas ciltler için bir ürün veya mat renkli bir ruj olabilir. Yani denemeden alınmayacak bir üründür. Parfüm daha zor bir seçenektir. Ne sevdiğini biliyorsanız zaten yeni bir şey hediye etmiş olmayacaksınız. Yada farklı bir koku alırsanız sevmediği bir şey olarak kalma olasılığı vardır.

İpucu # 1: Parfüm ve makyaj malzemesinden uzak durun. Bunun yerine vücut losyonu, duş jeli gibi şeyler olabilir. Bunların yanına doğal bir sünger alarak set şeklinde hediye verebilirsiniz.

Kıyafet, Ayakkabı veya Aksesuar

Valentines_purse
Çoğu durumda giysi ve ayakkabı denenerek alınması gereken ürünlerdir. Ölçüsünü bilerek alacağınız ürünün bile uymama ihtimali vardır. Aksesuar iyi bir fikirdir ama ne alacağınızı bilmeniz gerekir.

İpucu # 2:  Birçok bayanın listesinin başında olmazsa olmazı güzel bir cüzdandır. Bu konuda kendinize güvenemiyorsanız. Şık bir şal veya eşarp alabilirsiniz.

Takı

Fireball_white
Sevgililer günü hediyesi olarak takı romantik ve lüks bir dokunuşu birleştirir. Neyi seçerseniz seçin kız arkadaşınız bunu daima özel bir hediye olarak hatırlayacaktır. Kolye, bilezik veya küpe seçenekleriniz vardır. Ama sevgililer gününde nişanlanacaklar için en iyi hediye şüphesiz güzel bir yüzük olacaktır.

İpucu # 3: Küpe güzel bir seçenektir. Bir bayanın küpe ihtiyacı ve koleksiyonu hiçbir zaman bitmez. Ama bunun için ucuz bir küpe yerine seveceğinden emin olduğunuz hipoalerjenik şık tasarımlı Studex SENSITIVE küpeleri tercih etmelisiniz.

Güzel bir akşam yemeği ve diğer etkinlikler

Valentines_dinner
Hediye ile birleştireceğiniz güzel bir akşam yemeği veya özel bir piknik hatırlarda unutulmaz şekilde yer alacaktır. Gideceğiniz yer daha önce gitmediğiniz özel bir restoran olmalıdır. Nereye gideceğinizi söylemeyin yalnızca akşam yemeği için özel giyinmesini söyleyin. Bu onda  heyecanlandırıcı bir macerayı hissettirecektir. Bunun yanı sıra bir  güzellik merkezi veya güzel bir konserde alternatif tercihler olabilir.

İpucu # 4:  Her şeyden önemli olan,  onunla birlikteliğin güzel bir gün olduğunu ona hissettirmeniz.

Birkaç yapılmaması gerekenler

İpucu # 5:  Ev dekorasyon malzemesi veya evle ilgili bir şey kesinlikle almayın.

İpucu # 6:  Hediye çeki verecekseniz çok şık şekilde paketlenmiş olmalı.

İpucu # 7:  Sevgililer gününden haberiniz yokmuş gibi davranın ona ne istediğini asla sormayın bunun bir sürpriz olmasını sağlayın.

İpucu # 8: Hediyeniz ne olursa olsun yanında el yazınızla yazılmış bir kart kesinlikle olmalıdır.

SN632WSTX
S675WSTX

 

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video