Üyelik

Tek boynuzlu at

Unicorn Trend: Unicorn and Stardust Studs
Nereye bakarsanız, tek boynuzlu ateşten kurtulamazsınız. Tek boynuzlu at modası yeni olmasa da, oldukça kalıcı: Birçok üründe tek boynuzlu at motifi kullanılmıştır. Bu kupalar, giysiler, akıllı telefon kapakları, kozmetik, yiyecek ve içecekler olsun – tek boynuzlu bir motifli ürünler yüksek talep görüyor. Elbette takıları da içeriyor.

Studex dünyanın en büyük cilt dostu kulak delme küpesi ve cihazları üreticisi gelen talepler doğrultusunda  Studex System75 kulak delme sistemi için   hipoalerjenik Tek boynuzlu at motifli kulak delme küpesi üreterek kullanıcılarına sundu. Delme işlemi harici takılabilecek Sensitive by Studex ürün koleksiyonuna da dahil etti. Tek boynuzlu at motifli küpe genelde çift kombinasyonlu olarak ışıltılı Yıldız küpe ile kullanılıyor. Tek boynuzlu at ve Yıldız tozu.

Tek boynuzlu at: Neden bu kadar çok popüler?

Birçok kişi Tek Boynuzlu At motifini mitolojik tanımından dolayı seviyor. Tek boynuz büyülü bir yaradılışa sahiptir ve saf iyiliği temsil ederler. Karşısındakinin niyetini sezme yetenekleri vardır ve yaşadıkları ormanı kötülere karşı korurlar Türk mitolojisinde Tek boynuz: Kilin, Türk ve Altay mitolojisinde yer alan boynuzlu attır. Çoğu zaman tek boynuzlu olarak tasvir edilir. Boynuz gücü simgeler. Sözcük, güç ve toprak, çamur anlamlarını taşır. Tek boynuzlu at modası bu yüzden özel olma ve nadirliği temsil eder. Işıltı ve parlaklık bir arada temsil edilir. Bir grup içinde gerçek dünyadan hayal dünyasına bir yolculuk büyülü çocukluk hikâyelerine dönüş olarak algılanır.

Yetişkin ve Çocuk Tek boynuzlu at hayranları:

Tek boynuzlu at ve Yıldız tozu küpelerin modası  2018 yılında devan edecek. Bu moda hiçbir zaman bitmeyecek. Bu nedenle siz nerede olursanız olun  dünyanın  ışıldamasına izin verin. Tek boynuzlu küpeler size ve sevdiklerinize  güzel bir hediye olsun. Hep çocuk kalın…

Yukarıdaki resimler  (soldan sağa): 1. Tek boynuz , 5.5 mm; 2./3. Parlak yıldız, 6,5 mm, 2. beyaz, 3. beyaz, altın kaplama, ayrıca kırmızı; 4. Kübik Zirkon , 5 mm, yıldız kesim, pembe, Tırnaklı, ayrıca beyaz ve / veya altın kaplamalı (Hassas); 5. Alev  topu, kristal, 4.5 mm, aynı zamanda AB kristalinde, gül, akuamarin, tanzanit, Kapri mavisi ve 6 veya 8 mm ; 6. Nisan kristali, 2 veya 3 mm, çerçeve ayarı, ayrıca altın kaplamalı; 7. Kübik Zirkon, 2, 3 veya 4 mm, Tırnaklı  altın kaplama. 1.-7. Malzeme: Cerrahi paslanmaz çelik, altın kaplamalı, 6./7. Ayrıca 14 ayar veya 18 ayar gerçek altın veya  rodyum kaplı (beyaz).

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Twitter Sent An Error: Could not authenticate you.

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video