Üyelik

Güvenli Kulak Delme

Studex’in patentli kulak delme sistemleri güvenilir ve hijyeniktir. Kulak delme küpeleri  her birey için özel paketlenmiş blister içerisinde steril olarak sunulmaktadır. Uygulama basit ve  hızlı bir şekilde yapılabilir. Ürünlerimiz   CE direktiflerine  ve  FDA kriterlerini karşılayacak şekilde üretilmiştir .

Studex® System75™

Studex® System75™

Studex System 75’le kulak delme işlemi acı vermeden hızlı birşekilde gerçekleşir. Bu çocuklarda uygulama yapmakiçin ideal bir özelliktir. Maksimum hijyen sunmaktadır: Steril bireysel kullanılan kartuşlar cihaza hiçbir şekilde el ile temas sağlanmadan yerleştirilmekte ve kulak delme işlemi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kulak kıkırdak bölgesi için özel tasarımlı küpelerle bu işlem uzmanın ellerinde basit bir şekilde uygulanır. Patentli teknolojinin getirdiği avantajları System 75 ile 12 basamakta kulak delme uygulamasından bakabilirsiniz.
STUDEX® PLUS

STUDEX® PLUS

STUDEX PLUS sistemi 40 yıldan uzun bir süredir dünyada milyonlarca insan tarafından kulak delme işlemi gerçekleştirilmiş kendini kanıtlamış bir sistemdir. Geleneksel sistemden farklı olarak delme işleminde kullanılan adaptör her kullanım için steril paketlerde sunulmakta ve kulak delme cihazına takılmaktadır. Burada hijyen her zaman olduğu gibi önceliğimizdir.

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Twitter Sent An Error: Could not authenticate you.

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video