Üyelik

Çocuk Küpeleri

Gift box for your kid's first earrings
Studex  KidsLine özellikle  çocuklar için   güvenli bir kulak delme çözümü için tasarlanmış küpeler sunmaktadır. Bu çocuk kulak delme setini  eczane ve kuyumcularda bulabilirsiniz. Bu setlerin içeriğinde 1 çift çocuklar için özel tasarlanmış kulak delme küpesi, delim öncesi kulak temizleme mendili, delim sonrası çocuğunuzun kulağının enfeksiyon kapmasını engellemek amacıyla  kullanacağınız solüsyon ve çocuğunuzun ilk küpesini, saçını,dişini saklayabileceğiniz mücevher kutusu vardır.

Bu setler Studex  System  75 ile kullanılır.  Patentli System 75   sistemi  diğer klasik kulak delme sistemlerine göre steril, sessiz ve hızlı bir şekilde bu işlemin yapılmasına olanak sağlar. Kulak delme uzmanı  kartuş sistemini  hiçbir şekilde elle temas olmadan cihaza yerleştirerek delme işlemini gerçekleştirir.

The Kids Line—cute daisies, karat gold balls and round April crystals in a bezel setting
Çocuklarımızın minik kulakları için  küçük küpe başı ve  kısa uç şeklinde tasarlanmış değişik şık dizaynları mevcuttur. Üretildiği materyal yüksek  kaliteli cerrahi çeliktir.  Çocuklarımız için daima en iyisi…!

Şık tasarımlar papatya şeklinde küpeler , klasik top şeklinde ve beyaz kristal taşlı küpelerden oluşmaktadır.

Place for your child's first earrings and other small treasures
Delim sonrası bakımda çocuklarınıza yardımcı olunuz. Küpe klipsini kulak memesini sıkıştıracak şekilde ileri itmeyiniz. System 75’le yapılan delimde mesafe otomatik olarak ayarlanır. Kilps değişiminde aynı şekilde klipsi yerleştirin. Bu delim yapılan bölgeye yeterli hava akımını sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırır.

Küçük ipek kurdeleli mücevher kutusu “My First Earring” şık görünümünün yanı sıra çocuğunuzun  süt dişlerini, ilk saçını ve o andaki resmini koyup  saklayacağınız bir hatıra kutusudur.

Tüm kalbimizle bu küpelerin hayat boyu çocuğunuza şans getirmesini diliyoruz…

Çocuklarda kulak delme işlemi hakkında bilgi Sorular ve Cevaplar kısmından ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Twitter Sent An Error: Could not authenticate you.

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video