Üyelik

Hakkımızda

Thorough quality control at our facility in the U.S.A.
Studex® kulak delme sistemlerinde global bir markadır. İş ortaklarımız kuyumcular, bijuteri zincirleri, güzellik salonları, parfümeriler, eczane ve diğer mağazalardır. Kulak delme işleminde devrim niteliğinde patentli cihazıyla kulak delme işlemini güvenli ve hızlı bir işleme dönüştürmüştür. Hipoalerjenik şık tasarımlı küpeler Studex® System75™ cihazıyla kulağınızı sağlıklı bir şekilde deldirebilirsiniz.

One of our employees at work at our facility in the U.S.A.
40 yılı aşkın bir süredir Studex markası kulak delme sistemlerinde güven ve emniyetin sembolü olarak kabul edilmiştir. Studex kulak delme küpeleriyle milyonlarca kulak delinmiştir. Kulak delme işleminde güvenin önemli olduğunu biliyoruz. İnsan sağlığına verdiğimiz önem nedeniyle önceliğimiz kullanılan materyallerin kalitesidir. Üretim, tasarım mühendisliğinden başlayarak bitmiş ürüne kadar kendi tesislerimizde kontrolümüz altında gerçekleşmektedir.

Ear piercing studs 'made in U.S.A.'
Studex’in merkez ofisi Studex Inc. Amerikanın Los Angeles kentinin yakınındadır. Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız yüksek teknolojiyi modaya uyumlu hale getirmek için işbirliği içinde çalışırlar. Bu bizim gücümüzü oluşturur. Bütün ürünlerimizin Amerikada üretilmektedir ve “Made in U.S.A.” ibaresini taşımaktadır.

All Studex products are subjected to a stringent quality control process
Çeşitli düzenleme ve standartlara uyumu kendi kontrolümüzde gerçekleştirerek ürün kalitesinden emin oluyoruz. Amerikan FDA ve Avrupa EC sertifikalarının belirlediği standartların üzerinde kontrolle üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Her çift küpe ve kulak delme cihazı üretim sonrası kalite kontrolünden geçirilerek satışa sunulur.

At our facility in the U.S.A.
Ürünlerin dağıtımı Amerika’dan dünyanın her bir yerine ulaştırılır. Altı kıtada Studex’in 70 ülkede iş ortağı veya kendi ofisi mevcuttur. Studex Europa Almanyanın Nuremberg şehrinde bulunmakta ve Avrupa satış operasyonu buradan gerçekleşmektedir. Avrupa ofislerimiz bu merkeze bağlı olarak çalışırlar. Yerel olarak kuyumculuk pazarı konusunda uzman bir şekilde satış ve pazarlama faliyetlerini kendi ülkelerinde yönetirler.

Ear piercing studs in the auto pack assembly process
Mold maker tool

Studex Europe is a member of Studex Europe The Ear Piercing Manufacturers of Europe (EPM- Avrupa Kulak Delme Küpeleri Üreticileri)birliğinin bir üyesidir. Bu birlik 1999 yılında kurulmuştur. Merkezi Stamford, Cambridgeshire İngilterededir ve Avrupada birkaç yerde bulunmaktadır. Bu birliğin ana faliyeti kulak delme işleminin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve üretimde kaliteli materyallerin kullanımının denetlenmesidir. Dernek siyasi lobi bağlamında ve mevcut AB yönetmelikleri ve kulak delme konu ile ilgili ulusal mevzuat açısından Avrupa’daki üyelerini bilgilendirmektedir. Aynı zamanda güncel konuları ve aralarında profesyonel bilgi alışverişi için bir platform ile ilgili bilgileri üyelerine sağlar. Yasal düzenlenmeler için kanun yapıcılarla bir köprü vazifesi üstlenmiştir.

The Ear Piercing Manufacturers of Europe (EPM)

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Twitter Sent An Error: Could not authenticate you.

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video