Üyelik

Bahar Geldi – Değişim Zamanı

haircolors 22
En sonunda bahar mevsimi geldi! Kış ayları geride kaldı. Güneş kendini gösteriyor ve günler daha uzun. Baharın gelmesi olaylara daha olumlu bakmamız ve değişiklikler yapmamız için fırsattır. Bu durumda sizlere bazı ipuçları veriyoruz.

1. İlk adım Kuaför ziyareti
Dikkat çekecek ilk şey görüntümüzdür. Bu yüzden Bahar motivasyonumuzu ve yenilenmemizi kuaförümüze giderek başlayabiliriz. Kış mevsiminden sonra saçlarımız genellikle kurur onun için nemlendirme bakımı önceliğimiz olmalı. Ayrıca saç rengimizde de bahar ayının geldiğini simgeleyen kontrast renkler kullanabiliriz. Saçlarımız düz ise kıvırcık, kıvırcık ise düzleştirerek farklılıklar yapabiliriz.

2. Alışveriş Zamanı
Listemizin ikinci sırasında alışveriş var.Kuaförden sonra alışveriş yapmalıyız çünkü kendimizi daha iyi hissederiz. En iyi alışverişi elimizde bir liste var olmadan sadece vitrinlere bakmak amacıyla gittiğimizde yaparız. Bunun için önceden yapacağımız harcamanın bütçesini belirlemeliyiz. Yeni bir çanta, bir çift ayakkabı veya aksesuar olabilir. Bu yılın renkleri yumuşak renkler ve neon renkleridir.

woman in blue
3. Son olarak kulak delme işlemi yaptırabilirsiniz.
Büyük etkisi olan küçük bir adım. Bu güne kadar kulaklarınızı deldirmeden durduysanız bunu gerçekleştirmeniz basit bir işlem olacak. Takacağınız küpeler iltifatlar almanız için iyi bir araç olacaktır. Bu günlerde popüler olan bir çift küpe değil tek kulakta 2 veya 3 küpe takmak. Bu yılın küpe modasıyla ilgili 2014 yılı küpe modasına bakabilirsiniz

Size iki ipucu vermek istiyorum;
Kulak delme işleminizi eczanenizde, kuyumcunuzda veya güzellik salonunuzda Studex System 75 ‘le yaptırabilirsiniz. Size en yakın Studex ortağının bilgisini iletişim (https://www.kulakdelme.com/iletisim/) alanından öğrenebilirsiniz.
Kulak delme işlemini kuaförünüze gittikten sonra yaptırmanızı öneririz. Kulak delme işlemi sonrası bakım (https://www.kulakdelme.com/avantajlariniz-urunlerimiz/delme-sonrasi-bakim/) konusunda bilgi alabilirsiniz.

95fbba94-8eb2-4755-b890-8e0fbc0765b0
4. Sağlıklı gıdalar için özlem
Güneş görünür ve sıcaklık donma noktasının üzerinde yükselir, vücudumuz vitaminler için yanıp tutuşur. Sizde salata, meyve ve çiğ olarak sebzeleri yemeğe özen gösterin. Gerçekçi olamayan kilo verme reçeteleri bir köşeye koyun ve hedefinizi kendiniz belirleyin. Şekersiz meyve suyu, bitki çayları ve özellikle SU tüketiminizi fazlalaştırın.

5. Turp Gibi Olalım
Sadece gıda tek başına yeterli değildir. Spor yapmakta zinde olmamızı sağlar. Koşmanın yanı sıra birçok egzersiz size aktif olmanızda yardımcı olacaktır. Önemli olan bu egzersizleri düzenli olarak yapmanızdır. Örneğin dört hafta boyunca her sabah kesinlikle mazeret yaratmadan düzenli olarak yaparsanız bu sizde alışkanlık haline gelir. Farklı spor dergileri ve kitaplar size bu konuda yardımcı olacaktır.

6. Ruhunuz içinde küçük dokunuşlar
Ruhunuz içinde bir şeyler yapmayı ihmal etmeyin. Sizi sorunlardan arındıracak kişisel gelişim kitapları tercih edin. Bu tip kitaplar sizi motive edecek düşüncelere taşıyacaktır. İnternet ortamından kurtularak bireyselleştirilmiş konulardan uzak durun. Etrafınızı enerjinizi tüketen insanlardan ve olaylardan arındırın. Kahvaltı masanıza koyacağınız bahar çiçekleri bile size enerji verecektir. Yaratıcı olun !

Woman with gift box and flower bouquet .

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video