Üyelik

Küpe ve Kulak Delme Trendleri 2021 – # 1: “Nihai Gri” ve “Aydınlatıcı Sarı”

Bu yıl küpe ve kulak delmede iki büyük moda öne çıkıyor: yılın renkleri ve küratörlü kulaklar. Biraz ilham almak için aşağıda daha fazlasını okuyun.

Daha önceki yıllarda yılın rengini  pandeminin ortasında olduğu dört gözle beklemiyorduk. Ve Pantone Renk Enstitüsü bizi hayal kırıklığına uğratmadı: 2016’da olduğu gibi, yılın Pantone rengi olarak tanımlanan bir değil iki ton: “Nihai Gri ” ve “Aydınlatıcı  Sarı”.

Pantone Renk Enstitüsü İcra Direktörü Leatrice Eiseman’ın dediği gibi:

“Kalıcı bir Nihai Gri  ile  canlı Aydınlatıcı Sarı’nın birleşimi, metanetle desteklenen bir pozitiflik mesajını ifade ediyor. Pratik ve kaya gibi sağlam fakat aynı zamanda sıcak ve iyimser, bize esneklik ve umut veren bir renk kombinasyonu. Cesaretli ve moralli hissetmeliyiz; bu insan ruhu için çok önemlidir. “

Aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi, yılın rengi mücevher, moda ve tasarım dünyasında her yerde mevcuttur. Küpe tasarımcısı STUDEX, gerçek altın veya cerrahi paslanmaz çelik ile kombine edilmiş topaz, elmas veya Kübik Zirkon küpeleriyle bu modaya hitap ediyor. Kulak delme sistemlerinde dünya lideri olan STUDEX,  System75’le kulak delme küpeleri ve  STUDEX’in hassas ciltler için SENSITIVE küpe tasarımlarıyla sizlere ulaşmaktadır. Görünümünüze bu parıltılı küpeleri ve aydınlatıcı sarı kıyafeti eklemek, anında ruh halinizi değiştirebilir.

Küpe ve Kulak Delme Trendleri 2021 – # 2: Küratörlü Kulaklar

Her kulakta birden fazla küpeyi birleştirmek, kalıcı olan bir moda. Aslında, uzun zamandır yeni bir standart haline geldi. “STUDEX ile Kulak Delme” gibi uygulamalar kendi tarzınızı yaratmayı çok kolaylaştırır: Kulağınızın bir fotoğrafını çekin, küpe kombinasyonlarını deneyin ve istediğiniz görünümü planlayın ve kulak delme işleminiz  için bir STUDEX ortağı bulun. Burada, önceki Moda Blog gönderilerimizde veya Pinterest panolarımızda “Sevimli Kulak Delme Resimleri ve Videoları” ilham alabilirsiniz “Stack It!”.

 

Image credits
Header image: © Dom Hill/Unsplash; earrings: © STUDEX of Europe GmbH; other images: see image captions

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Twitter Sent An Error: Could not authenticate you.

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video