Üyelik

Küpeler: Mükemmel evlilik aksesuarı

Kissing couple
Birçok ülkede baharı gelmesiyle evlilik sezonu başlar. Genellikle bu bahar aylarının  başından başlayarak  yaz aylarını kapsayan  bir süreçtir. Ülkeler arasında farklılıklar olabilir.

Evlilik planı yapan çiftler düğün kutlamaları için birçok detayı düşünürler. Bu listede gelinlik ve müzisyenler herzaman listenin başındadır. Ayakkabı seçimi, kuaför reservasyonu, gelin buketi yapılacak işler listesindedir. Peki takılar ?

Sizlerle takı konusunda birkaç  tiyo vermek isteriz.

Stil:

bride

Klasik inci küpeler veya pırlanta küpeler genellikle ilk seçimdir. Değerli taşlar ve metallerden oluşan tasarımlarla en iyi etkiyi alırsınız. Büyük ve sarkma küpelerden kaçının bu görüntü bütünlüğünüzü bozacaktır. Ayrıca aile bireyleri ve arkadaşlarınızın bu mutlu gününüzde size sarılmaları esnasında bu tip küpeler kıyafetlerine takılabilir. İnci küpeler ideal bir seçim olabilir. Pırıldayan çiçekli desenlerin yanında çiçek tasarımlı küpelerde şık durabilir.

 

smiling bride sitting in the car
Renkler:

Beyaz gelinliğinizi tabiki inci ve diğer beyaz renk seçenekleri mükemmel tamamlayacaktır.  Fakat diğer renklerle de yapılan kombinasyonlarda iyi bir tercih olabilir.  Geleneksel olarak beyaz veya sarı altından yapılmış takılar kullanılır.Bunlarda küpe tercihinizle  değişik renk dokunuşları yapabilirsiniz.

Materyal:

Tasarımında inci veya pırlanta kullanılmış altın,  titanyum  küpeler düğünlerde tercih edilir.Kuyumcunuza elbisenizin tasarımını gösteren fotoğrafla giderseniz  size güzel tavsiyelerde bulunabilir.

 

Girl with a veil
Kulaklarınızı daha deldirtmediniz mi ?

Problem yok. Studex’in şık  tasarımlardan oluşmuş küpeleriyle kuyumcunuzda bu işlemi kalıcı küpelerle yaptırabilirsiniz. Yüzlerce tasarımın içinde size uygun mutlaka birşey bulacaksınız. Tavsiyemiz evlilik töreninden 6 hafta once bu işlemi yaptırmanızdır. Böylelikle 6 hafta sonra istediğiniz küpeyi kullanabilirsiniz. Kulak deldirme işlemi sonrası bakım tavsiyelerimiz sialere yardımcı olacaktır.

Size muhteşem, unutulmaz bir düğün günü diliyoruz !

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Twitter Sent An Error: Could not authenticate you.

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video