Üyelik

Sonbahar renklidir

Woman with bijouterie
Sonbahar renklidir. Sonbahar rahattır. Ve Sonbahar eğlencelidir. Sonbahar kıyafetlerini giyerek doğanın tadını çıkarırken lezzetli yiyeceklerinde tadını çıkarmalıyız. Yaz aylarına veda ederken Sonbahar hakkında 15 küçük sevimli şeyler listesini sizinle paylaşıyoruz. Liste başında yeni küpelerimiz yer alıyor…

Yeni küpelerinizle kulaklarınıza biraz ışıltı yerleştirin

Sonbahar aylarında taktığımız küpeler gri tondaki yağmurlu bir güne ışıltılar vermemizi sağlar. Sonbaharın renklerini bu aksesuarlarımızla tamamlarız. Sarı altın küpelerimiz veya turuncu neon rengi küpelerimiz sonbahar aylarında kullandığımız eşarbımızı tamamlayan sevimli aksesuarlarımızdır. Sonbahar aylarında takılarınıza ekleyeceğiniz sevimli küpeler mutlaka olacaktır.

Püf noktası: Uzun süre küpe kullanmadıysanız veya cildiniz çabuk kuruyorsa  Studex Delem İşlemi sonrası solüsyonu ve jelini kullanarak kulaklarınız için  gerekli nemi sağlayabilirsiniz. Bu küpelerinizi daha kolay takmanıza yardımcı olacaktır.

Autumn hiking girl


Sonbahar Modasını Kucaklamak
Sonunda çizmelerimizi, uzun kollu gömleklerimizi, kabanlarımızı tekrar kullanmaya başlıyacağız. Sonbahar ayları bize çok çeşitli varyasyonlar sunar. Benim içinse çorap ve taytların sezonunun başlangıçıdır. Hoşçakal  sandaletlerim gelecek bahar görüşmek üzere…

Kürbissuppe
Evinizde misiniz Rahat Olun…

Hiç kabak oydunuz mu ? Aslında zordur fakat çok zevklidir. Ben kabak çorbası, parmesanlı spagetti ve makarnayı çok severim. Resimde gördüğünüz kabak çorbasıdır…Favori içeçeğimde sıcak çikolatadır. Sonbaharın tadını arkadaşlarınızı davet ederek çıkarın.

Harika Bir Sonbahar Geçirin…

Sonbaharda yapabileceğiniz 15 küçük şeyin listesi aşağıdadır. Rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

 

914x835_Fall_large_merged

Bize ulaşın

twitter Twitter'da takip edin.

Studex on Facebook Facebook'ta takip edin.

Instagram Instagram'da takip edin

pinterest Pinterest'te takip edin.

twitter YouTube Sayfamız.

Twitter @studexturkiye

Çok Kolay

External link to Studex video on YouTube

YouTube Studex video